Lato z Chili 2019 - Week 1

Pierwszy tydzień Lata z Chili za nami! Cóż to były za emocje. Nie tylko poznaliśmy nowych kolegów i nowe koleżanki, uczyliśmy się angielskiego, ale również czekały na nas niesamowite atrakcje!

W poniedziałek odwiedziły nas w Chili Alpaki Terapeuciaki! Te niesamowite zwierzęta umiliły nam popołudnie, ćwiczyliśmy z nimi jogę, poznalismy dużo ciekawostek dotyczących ich życia, a co najważniejsze dowiedzieliśmy się jak pomagają w terapii dzieci niepełnosprawnych.

We wtorek zaplanowaliśmy dzień eksperymentów. Mimo wielu psikusów nasze SJO Chili wyszło po warsztatach bez szwanku. Szkoła stoi cała, uff! 😅👀💣

W środę wybraliśmy się do Aquaparku. Idealne rozwiązanie na upalne dni! 🏊‍♀️🎉😍🌶💦

Czwartkową atrakcją Lata z Chili była Gra miejska. Wraz z naszymi kursantami przeszliśmy szlakiem koszalińskich charakterystycznych miejsc i przy każdym z nich czekało na nas zadanie do wykonania! Odpowiadaliśmy na pytania związane z danym miejscem w naszym mieście. Na koniec dostaliśmy dyplomy i przypinki za doskonale wykonanie zadania!

A na koniec zaplanowaliśmy Dżunglę. Zajęcia kreatywne z mnóstwem uśmiechów!

Tak minął nam pierwszy tydzień Lata z Chili. Już nie możemy odczekać się kolejnych przygód! Do zobaczenia!
17 views

SJO Chili - Szkoła Języków Obcych