Zima z Chili 2019 - Week 2

Aktualizacja: 9 lut 2019

Drugi tydzień Zimy z Chili dobiegł końca. W ciągu 5 dni świetnie się bawiliśmy oraz przeżyliśmy mnóstwo nowych wrażeń. Zobaczcie jakie atrakcje i dni tematyczne nam towarzyszyły.

Poniedziałek 4.02 minął pod znakiem Dnia Pandy Chili. Nasza Szkoła mocno wspiera fundację WWF i przy każdej możliwej okazji uczymy naszych kursantów jak dbać                  o środowisko. Czy wiecie, że Chili adoptowało Pandę? :) #wwf

Kolejnego dnia przenieśliśmy się do Włoch. Po nauce podstaw języka włoskiego, wybraliśmy się na pizzę do lokalnej pizzerii. W środę Magic Spell Day - czyli magia              w wydaniu Harrego Pottera.

W czwartek zaplanowaliśmy dzień - Fly to the moon! Z samego rana wybraliśmy się do Obserwatorium Astronomicznego, gdzie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej lekcji. Panowie opowiadali o ciekawych obiektach astronomicznych, które można zobaczyć na nocnym niebie oraz zademonstrowali działanie sprzętu obserwacyjnego.

Piątkową, bardzo wyczekiwaną atrakcją był Park Wodny! Skorzystaliśmy z atrakcji typu rwąca rzeka, sztuczna fala, wodospady, gejzery, zjeżdzalnia balon czy multimedialna. Cóż to był za wspaniały dzień!

Dziękujemy za wspaniały tydzień zimowych wrażeń! #zimazchili

36 wyświetlenia

SJO Chili - Szkoła Języków Obcych