top of page

Babiniec Chili

Witaj w świecie kobiet!

Service 1

Czym jest Babiniec Chili? 

SPOŁECZNOŚCIĄ OD KOBIET DLA KOBIET wzajemnie wspierających się w nauce języków, inspirujących, dzielących się swoimi doświadczeniami, sukcesami i wyzwaniami na drodze doskonalenia językowych umiejętności.

 

To także urzeczywistnienie naszego marzenia o stworzeniu wirtualnej przestrzeni dla nowoczesnych, otwartych i ciekawych świata kobiet, która zmotywuje do działania oraz przyczyni się do osobistego rozwoju. 

 

W praktyce to codzienna dawka języka w pięknej oprawie. Odpowiednio wyważona, niezbędna i orzeźwiająca niczym poranna kawa! W Babińcu znajdziesz przydatne insta-lekcje, zatopisz się w językowych ciekawostkach i nowinkach, poznasz profesjonalne triki na języki, odwiedzisz najciekawsze zakątki świata i udasz się w niezapomniane językowe podróże.

  • Instagram
DSC_0959-Edit_edited.jpg

Kto tworzy
Babiniec Chili? 

My wszystkie razem i każda z osobna. 

 

Lektorki Chili, które każdego dnia z zapałem, zaangażowaniem oraz sercem przekazują językową wiedzę na naszych wspólnych zajęciach i w social mediach. 

 

To również Ty i każda kobieta, która uczestniczy w zajęciach Chili, obserwuje nasze profile i aktywnie się w nich udziela z każdym dniem polepszając swoje językowe umiejętności. 

Jesteśmy dumne, że razem z nami tworzysz Babiniec Chili.

13_edited.jpg

LEKCJE INDYWIDUALNE
DUETY LUB TRIO

W naszej ofercie zajęć online znajdują się wyselekcjonowane pakiety tematyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz językowego poziomu. Nie ma w nich miejsca na zbędne tematy, które nie będą miały dla Ciebie językowej wartości. 

Który pakiet najlepiej Cię opisuje? Let’s choose! 

What are you waiting for?

Let's get started.

24.png
bottom of page