top of page

Babiniec Chili

Witaj w świecie kobiet!

Service 1

Czym jest Babiniec Chili? 

SPOŁECZNOŚCIĄ OD KOBIET DLA KOBIET wzajemnie wspierających się w nauce języków, inspirujących, dzielących się swoimi doświadczeniami, sukcesami i wyzwaniami na drodze doskonalenia językowych umiejętności.

 

To także urzeczywistnienie naszego marzenia o stworzeniu wirtualnej przestrzeni dla nowoczesnych, otwartych i ciekawych świata kobiet, która zmotywuje do działania oraz przyczyni się do osobistego rozwoju. 

 

W praktyce to codzienna dawka języka w pięknej oprawie. Odpowiednio wyważona, niezbędna i orzeźwiająca niczym poranna kawa! W Babińcu znajdziesz przydatne insta-lekcje, zatopisz się w językowych ciekawostkach i nowinkach, poznasz profesjonalne triki na języki, odwiedzisz najciekawsze zakątki świata i udasz się w niezapomniane językowe podróże.

  • Instagram
DSC_0959-Edit_edited.jpg

Kto tworzy
Babiniec Chili? 

My wszystkie razem i każda z osobna. 

 

Lektorki Chili, które każdego dnia z zapałem, zaangażowaniem oraz sercem przekazują językową wiedzę na naszych wspólnych zajęciach i w social mediach. 

 

To również Ty i każda kobieta, która uczestniczy w zajęciach Chili, obserwuje nasze profile i aktywnie się w nich udziela z każdym dniem polepszając swoje językowe umiejętności. 

Jesteśmy dumne, że razem z nami tworzysz Babiniec Chili.

13_edited.jpg

LEKCJE INDYWIDUALNE
DUETY LUB TRIO

W naszej ofercie zajęć online znajdują się wyselekcjonowane pakiety tematyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz językowego poziomu. Nie ma w nich miejsca na zbędne tematy, które nie będą miały dla Ciebie językowej wartości. 

Który pakiet najlepiej Cię opisuje? Let’s choose! 

What are you waiting for?

Let's get started.

DSC_1764-Edit.jpg
bottom of page