top of page
60.png

Kurs Kids

Kreatywna nauka języka angielskiego dla najmłodszych w kameralnej grupie na bazie bajkowych książek Chili z wykorzystaniem maskotki Chili - pana Johnego Peppera! Językowe gry i zabawy, angażujące ćwiczenia sensoryczne i ruchowe oraz wystrzałowa językowa zabawa przy akompaniamencie kolorowych balonów i konfetti to serce autorskiego programu stworzonego specjalnie dla naszych najmłodszych uczniów. Twojego dziecka nie może zabraknąć na zajęciach grupy KIDS!

More information :

Koszt 1 lekcji: 25 zł 

Ilość zajęć w kursie - 73 spotkania

Wiek: 5 lat - 3 klasa SP

Zajęcia w tygodniu: 2 x 55 min

Grupy: od 5 do 8 osób

Cena:  CAŁOŚĆ 1825 zł / 3 RATY 625 zł / 9 RAT 215 zł

Wow! These are Chili's books!

part  I

part  II

Podczas pierwszego roku nauki nasi mali uczniowie wraz ze swoją ulubioną papryczką Johnym Pepperem odkrywają magię anglojęzycznego świata. Na zajęciach odwiedzamy Londyn z misiem Paddingtonem, razem z pajaczkiem Frankiem uczymy się jesiennej pogody i przebieramy się na Halloween, poznajemy tajniki ludzkiego ciała, ubieramy się na zimę, a z Grinchem czynimy same dobre uczynki - po angielsku oczywiście. Ale również o wiele, wiele więcej!

Podczas kontynuacji kursu w kolejnym roku nauki papryczka Chili porywa naszych uczniów m. in. do Nowego Yorku, na bal przebierańców, na jesienną farmę, a nawet nurkuje wraz z uczniami do podwodnego świata! Dzieci uczą się piec w j. angielskim, robić zakupy, opowiadać o zwierzątkach oraz swoim samopoczuciu. Brzmi ciekawie, prawda? A to zaledwie wycinek nowych przygód Johnego Peppera. 

bottom of page