top of page
62.png

Dofinansowania do nauki angielskiego dla firm

„Znajomość języków obcych w sferze biznesu jest jednym z podstawowych wymagań dynamicznego rynku międzynarodowego. Inspirowani światowymi nurtami oraz potrzebami naszych klientów biznesowych stworzyliśmy szkolenia językowe idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorców i ich kadry. Program Chili Biz to kompleksowa odpowiedź na językowe potrzeby nowoczesnego biznesu.”

Dajemy możliwość profesjonalnego szkolenia językowego ze zwrotem nawet do 80% poniesionych kosztów! Dotacje na naukę języka obcego wspierają rozwój zawodowy pracowników bez potrzeby pokrycia pełnych kosztów szkolenia. Naszym klientom biznesowym oferujemy całkowitą obsługę dofinansowania oraz wsparcie w jego pozyskaniu. Na co dzień aktywnie współpracujemy z operatorami  KARR, ZARR oraz FUR.

Kurs języka angielskiego z dofinansowaniem dla pracowników, jak również niemieckiego i szwedzkiego, pozwala poszerzać horyzonty działania przedsiębiorstw i firm, co może przyczynić się do zwiększenia potencjału finansowego działalności.

Zainwestuj w siebie i swoją kadrę!

28_edited.jpg

NAWET DO 80% ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z możliwością dofinansowania – można skorzystać ze zniżki 

 

NAWET DO 80% PONIESIONYCH KOSZTÓW.

 

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w tym  stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie itp. (prowadzące działalność gospodarczą) mające swoją siedzibę, filię, jednostkę organizacyjną na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz ich pracownicy mający zatrudnienie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dofinansowanie na naukę języka obcego można uzyskać, spełniając powyższe warunki oraz zgłaszając się do naszej Szkoły Języków Obcych Chili. Zdajemy sobie sprawę, że języki obce i ich nauka mogą sprawiać sporo trudności, dlatego opracowany przez nas program jest elastyczny i pozwala na szybką naukę języka.

Najpopularniejszym wyborem wśród naszych klientów jest dofinansowanie do nauki języka angielskiego – ponieważ jest to najczęściej używany język obcy w biznesie.

 

Oferujemy całkowitą obsługę dofinansowania. 

need help?

Jesteś w idealnym miejscu.

Napisz czego potrzebujesz, a ja

z przyjemnością się tym zajmę.

bottom of page