top of page
Service 1
16.png

Indywidualne, duety , trio ...

W naszej ofercie zajęć online znajdują się wyselekcjonowane pakiety tematyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz językowego poziomu. Nie ma w nich miejsca na zbędne tematy, które nie będą miały dla Ciebie językowej wartości. 

Zajęcia INDYWIDUALNE, w formie DUETU oraz TRIO występują  w  8 pakietach. 

Który pakiet najlepiej Cię opisuje?

Let's choose! 

30_edited.jpg

PAKIET STARTER 
Uwaga, ruszam!

Instagram-10.png
Babiniec Insta_edited.png

Jestem początkującym uczniem i zaczynam moją przygodę z językiem. Zdarza mi się zetknąć z językiem w telewizji czy internecie i znam parę słów, lecz to zbyt mało, żeby poczuć się bezpiecznie i móc się wypowiedzieć. Chcę umieć poradzić sobie w codziennych, życiowych sytuacjach - w zagranicznej restauracji, na lotnisku czy w podróży. Potrzebuję praktycznych umiejętności, aby móc się swobodnie komunikować oraz prowadzić rozmowy na tematy związane ze mną i moim życiem. Zależy mi na cierpliwym, wyrozumiałym i miłym lektorze - chce uczyć się w bezstresowej atmosferze. Koniec ze strachem przed odezwaniem się, zaczynam działać! 

13_edited.jpg

PAKIET Babskie Sprawy

Instagram-10.png
Babiniec Insta_edited.png

Jestem kobietą i jestem z tego dumna! Chcę swobodnie się komunikować w obrębie praktycznych tematów przydatnych w moim codziennym życiu. Podróże, zakupy, restauracje, beauty, internet, rodzina, dom - to tematy, o których chętnie porozmawiam z lektorką Chili w miłej atmosferze, przy smacznej kawie. Nauka języka nie będzie wówczas dla mnie obowiązkiem, a przyjemnością! 

Ps. Nie boję się odrobiny przydatnej gramatyki - wiem, że dzięki niej stworzę piękne wypowiedzi, z których będę naprawdę dumna. Już nie mogę się doczekać językowych dyskusji!

31.png

PAKIET Finanse i Księgowość

Jestem osobą aktywną zawodowo w szerokopojętej branży finansowej i potrzebuję nabyć i rozszerzyć moją wiedzę językową w tym zakresie. Chcę, aby moja codzienna praca była efektywna i bezstresowa. Obsługa zagranicznego klienta nie będzie stanowiła dla mnie problemu. Interesuje mnie branżowe słownictwo, nowinki oraz wieści ze świata. Nie boję się gramatyki, która pozwoli mi na swobodną komunikację w pracy. 

Instagram-10.png
Kodowanie

PAKIET IT

Branża komputerowa to moje królestwo. Bez problemu poruszam się po oprogramowaniach i systemach. Angielski pojawia się w mojej pracy na każdym rogu. Muszę jednak nad nim popracować, żeby osiągnąć 100%-owy poziom. Brakuje mi swobody w rozmowach po angielsku, nie zawsze wiem, jak pomóc mojemu zagranicznemu klientowi. Zależy mi na większej pewności w mówieniu. Gramatyka? To system, którego potrzebuje do konstruowania poprawnych wypowiedzi - jest potrzebna. 

Instagram-10.png
W pracy

PAKIET
Marketing & Social Media

Marketing, social media, reklama to działy, po których poruszam się zawodowo. Moja branża jest nowoczesna i rozwija się bardzo dynamicznie. Muszę za nią nadążać, także językowo. Zwłaszcza, że świat zagraniczny oferuje tyle ciekawych kontaktów, pomysłów i inspiracji do moich projektów. Nie chcę z tego rezygnować. Chcę polepszyć moje umiejętności w mowie i w piśmie - płynna komunikacja to mój głowny cel. Zawód wymaga ode mnie rozwoju i pewności siebie - angielski nie może stanąć mi na drodze.  

Instagram-10.png
spotkanie biznesowe

PAKIET It's my BUSINESS!

Potrafię porozumieć się w j. angielskim na wyjeździe, w restauracji, na spotkaniu towarzyskim. Rozmowy dotyczą głownie tematów życiowych, i choć popełniam błędy komunikacja jest płynna. Teraz potrzebuję słownictwa ogólno-biznesowego, przede wszystkim do obsługi klienta zagranicznego czy rozmów z partnerem biznesowym w kontekście zawodowym. Zależy mi na solidnej bazie słownictwa - specjalistyczny język dla mojej branży to kolejny etap mojej nauki. 

Instagram-10.png
Profesjonalne Kobieta

PAKIET
Jestem specjalistą i już!

Instagram-10.png

Swobodnie operuję j. angielskim zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Komunikacja z zagranicznym klientem, partnerem, kontrahentem w obrębie ogólnego języka biznesu nie stanowi dla mnie problemu. Brakuje mi jednak umiejętności językowych w wąskiej specjalizacji moich czynności zawodowych. Do tej pory nie udało mi się znaleźć materiałów odpowiadających moim specyficznym potrzebom językowym, te dostępne na rynku są zbyt ogólne i nie trafiają w słownictwo mojej branży. Oczekuję zajęć na wysokim poziomie, skrojonych pod moje zapotrzebowanie językowe. 

Empty Beach

PAKIET
Wakacje, here I come!

Bilet lotniczy kupiony, walizki powoli szykowane, nowe klapki i strój kąpielowy wybrane … tylko jeszcze języka brak. Słoneczny urlop zagranicą za kilka miesiący, więc jeszcze jest czas na ekspresowe, lecz solidne przygotowanie do nadchodzących wakacji. Potrzebuję dawki praktycznego angielskiego w pigułce.  Taką instrukcję obsługi zagranicą. Chcę umieć porozumieć się na lotnisku, w hotelu, w restauracji, na plaży czyli ogólnie w podróży. Nauka będzie intensywna, ale już widzę na horyzoncie najlepsze wakacje mojego życia - zdecydowanie warto! 

Instagram-10.png

PAKIET
Lubię angielski i już!

Jak sama nazwa wskazuje po prostu lubię angielski i czuję potrzebę ogólnego rozwoju językowego dla realizacji moich własnych celów. Chcę podnieść mój poziom, trenować swobodną komunikację, szlifować umiejętności gramatyczne podczas ciekawych i rozwijających zajęć językowych. Nie mam konkretnych wyobrażeń tematycznych, nie potrzebuję słownictwa branżowego czy binzesowego. Praktyczna tematyka przydatna w życiu, językowe podróże czy ciekawostki ze świata będą fajnym urozmaiceniem. Chętnie rozpoczną naukę już dziś!

Instagram-10.png
7_edited.jpg

PAKIET
Po prostu lubię niemiecki

Babiniec Insta_edited.png

Jak sama nazwa wskazuje po prostu lubię niemiecki i czuję potrzebę ogólnego rozwoju językowego dla realizacji moich własnych celów. Chcę podnieść mój poziom, trenować swobodną komunikację, szlifować umiejętności gramatyczne podczas ciekawych i rozwijających zajęć językowych. Nie mam konkretnych wyobrażeń tematycznych, nie potrzebuję słownictwa branżowego czy binzesowego. Praktyczna tematyka przydatna w życiu, językowe podróże czy ciekawostki ze świata będą fajnym urozmaiceniem. Chętnie rozpoczną naukę już dziś!

DSC_0427-Edit.jpg

PAKIET MIX

Instagram-10.png
Babiniec Insta_edited.png

Nasze propozycje pakietów nauki angielskiego, czy niemieckiego nie odpowiadają Twoim potrzebom? Nic nie szkodzi, chętnie przygotujemy dla Ciebie Twój indywidualny pakiet MIX zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zgłoś się i opowiedz nam czego potrzebujesz, a my chętnie pomożemy. Do usłyszenia!

What are you waiting for?

Let's get started.

24.png
bottom of page