top of page
62.png

Oferta Chili Biz ...

Codziennie wsłuchujemy się w relacje i doświadczenia naszych biznesowych klientów. Nasza oferta pakietów językowych jest naturalną odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku. W ramach pakietu typu standard oraz biznes uczestnicy szkolenia Chili nabywają praktycznych umiejętności aktywnego posługiwania się ogólnym językiem angielskim w życiu codziennym oraz w sferze biznesu. Dla wymagających branży oferujemy również szkolenia specjalistyczne.

 

Wybierz odpowiednią drogę nauki!

PAKIET STANDARD

Celem zajęć językowych jest przygotowanie uczestnika szkolenia do swobodnej komunikacji w języku angielskim w obrębie praktycznej tematyki dnia codziennego.  Na zajęciach pozbywamy się bariery językowej, szlifujemy umiejętność rozmowy oraz wyrażania własnej opinii, ćwiczymy poprawną wymowę oraz poznajemy struktury gramatyczne umożliwiające swobodne wysławianie się w języku angielskim.  

13_edited.jpg

PAKIET BIZ

Zajęcia skierowane są do osób, które posiadają podstawowe umiejętności z języka angielskiego oraz obejmują stanowiska kierownicze lub biurowe z obsługą anglojęzycznego klienta, partnera biznesowego, kontrahenta. Podczas szkolenia skupiamy się na praktycznych zagadnieniach przydatnych w codziennej pracy. Między innymi pogłębiamy wiedzę językową o słownictwo biurowe oraz biznesowe, kształcimy umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, a także pokrywamy tematykę spotkań biznesowych. 

31.png

PAKIET SPECJALISTYCZNY

Zajęcia skierowane są do osób, które swobodnie operują j. angielskim zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Komunikacja z zagranicznym klientem, partnerem, kontrahentem w obrębie ogólnego języka biznesu nie stanowi problemu. Podczas zajęć nabywamy nowych umiejętności językowych w wąskiej specjalizacji danej branży. Szkolenie odbywa się na wysokim poziomie językowym i skrojone jest pod specyficzne zapotrzebowanie językowe jego uczestników. 

What are you waiting for?

Let's get started.

24.png
bottom of page