top of page
Peggy Porschen.png

Chili Kids

Zabieramy dzieci w magiczny świat językowej przygody i zabawy!

Chili Kids to oferta kreatywnych zajęć językowych w grupach skierowana do przedszkoli oraz żłobków. Nauka języka bazuje na bajkowych książkach Chili z wykorzystaniem żywej maskotki papryczki - pana Johnego Peppera! Językowe gry i zabawy, angażujące ćwiczenia sensoryczne i ruchowe oraz wystrzałowa językowa zabawa przy akompaniamencie kolorowych balonów i konfetti to serce autorskiego programu stworzonego specjalnie dla naszych najmłodszych uczniów. Nie może nas zabraknąć w Twoim przedszkolu lub żłobku!

Oferujemy:

językowy zawrót głowy w oparciu

o autorski program Chili KIDS  ​

krótsze 30-minutowe zajęcia eliminujące zmęczenie i poprawiające koncentrację

u najmłodszych

zespół wykwalifikowanych lektorek Chili uwielbianych przez dzieci​

dojazd do przedszkola lub żłobka

Wow! These are Chili's books!

part  I

part  II

Podczas pierwszego roku nauki nasi mali uczniowie wraz ze swoją ulubioną papryczką Johnym Pepperem odkrywają magię anglojęzycznego świata. Na zajęciach odwiedzamy Londyn z misiem Paddingtonem, razem z pajaczkiem Frankiem uczymy się jesiennej pogody i przebieramy się na Halloween, poznajemy tajniki ludzkiego ciała, ubieramy się na zimę, a z Grinchem czynimy same dobre uczynki - po angielsku oczywiście. Ale również o wiele, wiele więcej!

Podczas kontynuacji kursu w kolejnym roku nauki papryczka Chili porywa naszych uczniów m. in. do Nowego Yorku, na bal przebierańców, na jesienną farmę, a nawet nurkuje wraz z uczniami do podwodnego świata! Dzieci uczą się piec w j. angielskim, robić zakupy, opowiadać o zwierzątkach oraz swoim samopoczuciu. Brzmi ciekawie, prawda? A to zaledwie wycinek nowych przygód Johnego Peppera. 

bottom of page